Збір урожаю: Юридична група EUCON стала лідером в галузі земельного і аграрного права за версією Liga Zakon Awards 2019!

13 грудня у Києві вперше відбулось урочисте вручення премії Liga Zakon Awards 2019 – незалежного професійного Рейтингу ринку юридичних послуг, включаючи legal infrastructure.

Так, Юридична група EUCON стала переможцем в номінації «Компанія року в галузі земельного і аграрного права», а отримав нагороду керівник практики земельного і аграрного права EUCON Анатолій Мірошниченко.

Учасниками рейтингу стали юридичні компанії та адвокатські об’єднання, юридичні підрозділи підприємств, а також незалежні адвокати.
Склад жюрі був сформований з експертів-представників юридичних компаній та фахівці-in-house.

Головна мета організаторів – формування відкритого рейтингу гравців юридичного ринку, який гарантує високу якість послуг для кінцевого користувача, а також надійність та безпечність співпраці.

Так, клієнти та юристи взяли участь в онлайн-голосуванні, обравши одного кандидата із списку номінантів. У межах рейтингу LIGA ZAKON AWARDS були представлені такі номінації:

  • Компанії та персоналії: судові спори (суди загальної юрисдикції); господарський процес; комплексне юридичне обслуговування; кримінальне право; податкове право; корпоративне право; банківське та фінансове право; нерухомість і будівництво; земельне і аграрне право; фармацевтика і медичне право.
  • Legal Infrastructure: краще рішення для автоматизації договірної роботи; кращий медіа ресурс для юристів; краща CRM-система для роботи з клієнтами юридичної фірми; краща компанія з проведення навчальних заходів для юристів; LegalTech стартап року.

Партнерство

Нагороди