Юридичній групі EUCON за короткий термін вдалося виключити товариство з переліку ризикових і відновити його діяльність

Адвокати Юридичної групи EUCON відстояли в органах ДПС України інтереси компанії ТОВ «ОПОС-ТОРГ» – одного з провідних міжнародних постачальників м’яса в Україні.

Компанія ТОВ «ОПОС-ТОРГ» була протиправно включена в перелік ризикових платників податків, в результаті чого діяльність компанії була заблокована. Загальна сума угод за період блокування становить близько 30 000 000 грн.

Адвокатами Юридичної групи EUCON були підготовлені і подані на розгляд ДПС України відповідні заяви і документи, що підтверджують операції з контрагентами. В результаті оперативних дій і професійному підходу адвокатів в двотижневий термін компанія була виключена з переліку ризикових і її діяльність була відновлена ​​без судових спорів.

Потрібно віддати належне комісії ДПС, яка прислухалася до аргументів адвокатів і самостійно скасувала незаконне рішення.

Інтереси ТОВ «ОПОС-ТОРГ» в органах ДПС України представляли адвокати Юридичної групи EUCON – керуючий партнер компанії Ярослав Романчук та радник Володимир Бевза.

Партнерство

Нагороди