Юридична група EUCON традиційно була відзначена престижним рейтингом The Legal 500 Europe, Middle East & Africa 2020 rankings

Авторитетне видання щорічного міжнародного юридичного довідника опублікувало цьогорічні результати ранжування. Так, The Legal 500 відзначили Юридичну групу EUCON у категоріях податкового права (Tier 3) та комерційного, корпоративного права і M&A (Tier 4).

Керуючий партнер компанії Ярослав Романчук потрапив у перелік провідних юристів в категорії податкового права.

Юридична група EUCON отримала позитивні відгуки: «У команди є великий досвід роботи як з державними органам, так і з приватними клієнтами, що допомагає їм зрозуміти інший бік та налагодити ефективну комунікацію з державними органами, щоб забезпечити клієнтам чітке бачення проекту». Зокрема, клієнтами особливо був відзначений професіоналізм Ярослава Романчука: «Ярослав Романчук надає якісні послуги у сфері комерційного, корпоративного права і M&A. Він супроводжував багато успішних проектів, знає, як допомогти іноземним компаніям вийти на український ринок, та консультує українські компанії з питань виходу на європейський ринок».

Партнерство

Нагороди