Юридична група EUCON отримала чергові визнання за версію вітчизняного дослідження – Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients 2020

За результатами дослідження Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients 2020 Юридична група EUCON була відзначена серед провідних юридичних компаній України в декількох практиках.

Зокрема, компанія увійшла в п’ятірку провідних юридичних компаній у сфері податкового права (судові спори) та  була відмічена в десятці кращих юридичних компаній у сфері податкового консультування. Також Юридична група EUCON увійшла в перелік провідних юридичних компаній у сфері трансфертного ціноутворення в Україні.

Ярослав Романчук, керуючий партнер компанії, увійшов у п’ятірку лідерів у сфері податкового права в Україні. Також він та Лариса Врублевська, партнер, керівник практики трансфертного ціноутворення, були відзначені серед відомих практиків у сфері трансфертного ціноутворення. Володимир Бевза, адвокат, радник з питань податкового права і трансфертного ціноутворення, був відмічений серед інших помітних практиків в сфері податків.

Практика корпоративного права і M&A та практика аграрного права були відмічені як відомі на юридичному ринку України.

MicrosoftTeams-image

Партнерство

Нагороди