Юридична група EUCON була високо оцінена міжнародним рейтингом World Tax 2021

World Tax 2021, авторитетний міжнародний рейтинг у сфері податків, оприлюднив результати цьогорічного дослідження, назвавши лідерів юридичного ринку у сфері податків.  

За результатами дослідження Юридична група EUCON була відзначена у другій категорії (Tier2) серед повідних юридичних компаній, які спеціалізуються у сфері податків.

Також цього року були високо оцінені професійні досягнення партнерів компанії. Зокрема, керуючий партнер компанії Ярослав Романчук та партнер, керівник практики трансфертного ціноутворення Лариса Врублевська були відзначені як провідні експерти у сфері податків. А Міжнародний довідник Women in Tax Leaders 2021 від World Tax відзначив Ларису Врублевську серед жінок-лідерок у сфері оподаткування.

World Tax –  це авторитетний міжнародний рейтинг, який щорічно проводять всебічний огляд податкової практики, охоплюючи майже 90-ти юрисдикцій. Дослідження проводяться на основі аналізу діяльності юридичних компаній та податкових експертів, а також опитувань клієнтів, колег з ринку та міжнародних експертів.

World Tax укр

Партнерство

Нагороди