Юридична група EUCON бере курс на посилення практики кримінального права та захисту бізнесу

Юридична група EUCON підготувала масштабний проект із розвитку практики кримінального права та захисту бізнесу. На практику, яку очолює адвокат, партнер EUCON Євген Петренко, очікує цікава та ефективна трансформація, у межах якої вже зроблено важливі кроки.

Так, до нашої команди у якості асоційованого партнера приєдналась адвокатка, керуюча партнерка A&B Advocates Ганна Шишко. Пані Шишко, спеціалізуючись у кримінальному праві та процесі, перевірках органами державної влади й медіації, вже близько 15 років успішно супроводжує складні та гучні кримінальні справи, захищаючи інтереси не лише бізнес-управлінців та підприємництва, але й високопосадовців, урядовців та чиновників, створивши міцний плацдарм не лише для розвитку кримінальної практики, але й для кримінального нормопроектування.

Маючи спільні цінності, погляди та цілі, Євген Петренко та Ганна Шишко об’єднають зусилля для розвитку практики кримінального права та захисту бізнесу Юридичної групи EUCON, у межах цього проекту ще буде багато новин та сюрпризів! Stay tuned!

MicrosoftTeams-image (4)

Партнерство

Нагороди