Ярослав Романчук виступив на Українському форумі центрів спільного обслуговування

24 квітня 2018 року провідні українські експерти зі спільного обслуговування та аутсорсингу бізнес-процесів зібралися на Українському форумі центрів спільного обслуговування, який пройшов у Львові.

В рамках форуму представники бізнесу, державні чиновники регіонального та національного рівня та провідні фахівці в галузі ЦСО обмінялися передовим досвідом і обговорили можливості та перспективи Львова і всієї України стати одним з ключових місць, обраних для розташування Центрів спільного обслуговування та аутсорсингу бізнес-процесів.

Третя сесія заходу була присвячена питанню еволюції моделі ЦСО на світовому рівні, в рамках сесії учасники не лише розповіли про етапи еволюції моделі ЦСО в світі, але також надали рекомендації щодо впровадження нових трендів та імплементації найкращої світової практики в Україні.

Серед спікерів третьої сесії був Ярослав Романчук, керуючий партнер EUCON Міжнародний правовий центр, президент Асоціації українського бізнесу в Польщі.

Зокрема, спікери сесії прийшли до висновку, що в найближчі два роки цінність ЦСО підвищиться завдяки активному розвитку бізнес-процесів, аналітики даних, операційній гнучкості та управлінню талантами і кадровому плануванню. На думку спікерів, роль RPA постійно посилюється та вносить левову частку в розвиток операцій ЦСО і саме на це потрібно звернути увагу компаніям-власникам ЦСО в Україні.

Партнерство

Нагороди