Ярослав Романчук про експорт українських товарів на ринки Польщі на прикладі практичних кейсів

24 листопада 2017 року в рамках дводенного бізнес-марафону, організованого Радою з питань експорту продовольства (UFEB), відбувся Третій конгрес експортерів продовольства Ukrainian Food 2017. Даний захід представляється як єдиний в Україні захід, що поєднує теоретичну частину семінарів з експорту та сесію переговорів з представниками іноземного бізнесу.

Під час проведення Конгресу із темою “Експорт українських товарів на ринки Польщі на прикладі практичних кейсів” виступив Ярослав Романчук – керуючий партнер EUCON МПЦ, президент Асоціації українського бізнесу в Польщі. Ярослав розповів про ряд переваг Польщі та сприятливі умови для експорту українських товарів на європейські ринки. Під час доповіді були висвітлені найуспішніші кейси українських компаній, які експортують або відкрили свої представництва в польській юрисдикції.

В тому числі, серед спікерів заходу були представники Suma Gourmet General Trading LLC, Inside India Trade, Канадсько-Української торгової палати в Україні, Liqberry, Consulting Integrated, Nestle в Україні, Eurasia Intercontinental Trading Pte. Ltd та PanAfrican Trading Alliance.

Партнерство

Нагороди