With digital economy in law: у Києві за підтримки IFA пройшов First Tax Digital Forum

Цьогорічна осінь багата на цікаві та прогресивні івенти! Так, 30 листопада 2018 року в Києві вперше пройшов Міжнародний форум з питань оподаткування IT та телекомунікаційних компаній в сучасних умовах цифрової економіки. First Tax Digital Forum – це міжнародний захід, який об’єднав представників органів влади, ІТ та телекомунікаційних компаній, професійних експертів і податкових радників для професійного розвитку з питань оподаткування даної сфери в сучасних умовах цифрової економіки. Доповідачами заходу стали визнані іноземні експерти з Австрії, Польщі та Кіпру, представники органів державної влади, відомі фахівці IT галузі та адвокати.

Організатором форуму є Міжнародна фіскальна асоціація (IFA).  IFA – це єдина неурядова та несоціальна міжнародна організація, що займається податковими справами. Її штаб-квартира знаходиться в Нідерландах. Об’єктами IFA є вивчення та просування міжнародного та порівняльного права у сфері державних фінансів, зокрема міжнародного та порівняльного податкового законодавства та фінансових і економічних аспектів оподаткування.

У межах першого блоку «Digital economy» участь у дискусії взяв керуючий партнер Юридичної Групи EUCON, президент Асоціації українського бізнесу в Польщі Ярослав Романчук. Так, пан Романчук разом із колегами обговорював тему «Оподаткування та цифрова економіка: чи може бути рішенням належне застосування правил  трансфертного ціноутворення?»

У заході також взяли участь: Наталія Блажівська – президент  International Fiscal Association Ukraine (IFA Ukraine), суддя; Сергій Верланов – заступник Міністра фінансів України; Рафаель Петруччі – директор Центру трансфертного ціноутворення  в Інституті австрійського та міжнародного податкового права, Віденський університет економіки та бізнесу і т.д.

Партнерство

Нагороди