VI Національний форум бухгалтерів «Нова Я»

EUCON виступить партнером найголовнішої, наймасштабнішої і найяскравішої події в житті бухгалтерської спільноти – VI Національного форуму бухгалтерів «Нова Я»!

11 квітня 2018 року в Chamber Plaza відбудеться VI Національний форум бухгалтерів, який в цьому році отримав назву «Нова Я». Уже вшосте Національний форум бухгалтерів збирає сотні однодумців зі всієї України – людей, націлених на особистісний ріст і розвиток компетенцій і навичок, які принесуть відчутні плоди в професійному та особистому житті!

Традиційно, на форумі не буде ні слова про податки, бухоблік, бюджети і звітності! Мета форуму – особистісний розвиток представників бухгалтерської професії. Високий рівень професіоналізму не завжди є запорукою успішної кар’єри і реалізації поставлених цілей. Без вміння якісно комунікувати, вести переговори, керувати людьми, будувати відносини, справлятися з різними емоціями складно досягти високих результатів.

У цьому році в рамках форуму пройде 8 майстер-класів від спікерів, які відомі своїми досягненнями в абсолютно різних сферах діяльності: Олени Макеєвої, Гаріка Корогодського, Дмитра Розенфельда, Оксани Марусіч, Алли Задніпровської, Олександра Олешко, Сергія Новікова та Юрія Філімончука.

Вони розкажуть про професійне вигорання і способи його профілактики, про те, як розкрити свій потенціал і максимально ефективно його використовувати, про підвищення самооцінки, про силу позитивного мислення, про мотивацію і самодисципліну, про те, де знаходиться ця тонка грань між роботою в радість і зароблянням, задоволенням і обов’язками, між родиною і самореалізацією.

Щорічно на нашій сцені виступають тільки найкращі спікери, які надихають учасниць на нові звершення, відкривають нові горизонти і справжні смисли.

Національний форум бухгалтерів – це свято для представників професії, це територія, сповнена яскравими емоціями, незабутніми враженнями, корисними порадами від успішних людей!

Подаруйте собі свято – приходьте на VI Національний форум бухгалтерів «Нова Я»!

Детальна інформація про програму і спікерів – на сайті Форуму forum6.rnba.com.ua  або на сторінці facebook

Зареєструватися

 

^F299C7613D5932F3F7883F8766E358D4C7CC38DE8EFCC1D05B^pimgpsh_fullsize_distr

Партнерство

Нагороди