В рамка III Міжнародного GR Форуму обговорили інструменти адвокації для успішного діалогу - Юридична група Eucon

Ми використовуємо файли cookie для нашого веб-сайту. Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з використанням нами файлів cookie.

Публікації

В рамка III Міжнародного GR Форуму обговорили інструменти адвокації для успішного діалогу

11 жовтня 2017 року в Києві в КВЦ «Парковий» відбувся III Міжнародний GR Форум, який вже встиг себе зарекомендувати як комунікаційний майданчик для представників бізнесу та влади. Форум був організований з метою створення умов для демократичного, прозорого та постійного діалогу між владою та бізнесом. В рамках заходу учасники обговорили шляхи комунікації прозорих та конструктивних відносин між бізнесом та владою, а також питання просування інтересів України на міжнародній арені, ефективні інструменти GR та адвокації в Україні та світі, комунікації бізнесу та влади на Донбасі: подолання протиріч, адвокації малого і середнього бізнесу.
Четверта панельна дискусія форуму була присвячена інструментам адвокації для успішного діалогу. В ній взяли участь Андрій Доценко – керівник КБК SkyBuilding, Антон Геращенко – радник Міністра внутрішніх справ України, Геннадій Радченко – заступник голови правління «Укрнафта», Ганна Таранцова – засновник GRAcademy, Іван Філобок – менеджер офісу реформ Кабміну України, Олексій Рєзніков – замголови КМДА, Ярослав Романчук – керуючий партнер EUCON Міжнародний правовий центр, президент Асоціації українського бізнесу в Польщі.
В рамках панельної дискусії були розглянуті практичні інструменти лобізму та адвокації, якими володіють українські фахівці, обговорили проблеми регуляторної політики та шляхи їх вирішення за допомогою адвокації, було підняте питання – чи потрібні GR інструменти у векторі державних підприємств.
На запрошення організаторів участь у панельній дискусії взяв Ярослав Романчук, керуючий партнер EUCON Міжнародний правовий центр, президент Асоціації українського бізнесу в Польщі. У своєму виступі він поділився інформацією про те, як на законодавчому рівні врегульоване це питання в Польщі.
Також Ярослав розповів про особистий досвід та практичних аспектах реалізації лобіювання інтересів українського бізнесу в цій країні на прикладі Асоціації українського бізнесу в Польщі.
Учасники панельної дискусії зійшлись на думці, що прийняття Закону про Публічну адвокацію буде сприяти врегулюванню сфери лобіювання та адвокаційної діяльності та забезпечить її відкритість і прозорість для суспільного контролю.

Цьогорічний форум зібрав близько 400 учасників та близько 60 спікерів, такі показники беззаперечно свідчать про зацікавленість суспільства до даної тематики та її актуальність.

Зв’язатися з нами

Надіслати запит