В Харкові за участі експерту EUCON відбувся Форум фінансистів «Корпоративні фінанси 2019: тренди, виклики, можливості»

Зимовий сезон заходів завершився у східній столиці України. Так, 28 лютого 2019 року в Харкові у межах VI Східноєвропейського бізнес форуму відбувся Форум фінансистів «Корпоративні фінанси 2019: тренди, виклики, можливості». У панельній дискусії форуму взяв участь керуючий партнер Юридичної групи EUCON Ярослав Романчук.

Так, експерт у межах дискусї «Глобальні тренди корпоративних фінансів. Досвід для українських фінансистів»розповів учасникам форуму про фінанси крізь призму податків, проаналізувавши реформу Державної фіскальної служби України.

Також тема податків обговорювалась Ярославом Романчуком та іншими експертами вже протягом круглого столу на тему «Податки 2019 і не тільки: актуальні питання, ризики, аналіз помилок».  Фахівці розглянули найголовніші аспекти реформування податкової системи в Україні, окреслили горизонти перспектив нововведень, проаналізували поточну ситуацію.

У заході також взяли участь експерти сфері фінансів, фінансові директори, фахівці у сфері податків, підприємці, юристи, представники консалтингових та брендингових компаній і т.д.

Партнерство

Нагороди