Керуючий партнер Юридичної групи EUCON став учасником 7-го Бухгалтерського агрофоруму в Трускавці

22-26 березня в Трускавці відбувся 7-й Бухгалтерський агрофорум, учасником якого став керуючий партнер Юридичної групи EUCON та президент Асоціації українського бізнесу в Польщі Ярослав Романчук.

Протягом форуму було обговорено нагальні проблеми та зміни в законодавстві 2019 року, розробку шляхів вирішення проблемних питань сьогодення, зміни в існуючих і створення нових державних нормативних актів в с/г галузі.

Так, Ярослав Романчук під час свого виступу на тему “Перспективи сільгосптоваровиробників України на ринку Польщі та ЄС. Шляхи залучення іноземних інвестицій в український агробізнес” розповів про перспективи Польщі стати альтернативою для офшорів для корпоративного структурування бізнесу та податкового планування. Так, спікер розповів про зміст плану BEPS та його загальну структуру, про очікування, прогнози та перспективи його імплементації в українське законодавство, зокрема про мінімальний стандарт (реалізація основних 4-ох з 15-ти кроків), який Україна зобов’язалася імплементувати у межах BEPS.

Також експерт визначив основні наслідки від BEPS для України: «кінець» епохи офшорів, ери банківської таємниці та можливості відкрити рахунок в «пристойній» юрисдикції, посилення контролю над процесом звітності. Також пан Романчук визначив основні переваги Польщі як альтернативи для офшорів, зокрема зручне стратегічне розташування, привабливий ринок праці, сприятливі умови для інвестування та розвинене ділове середовище. Спікер закцентував увагу на тому, що Польща – найбільш успішний бенефіціар фінансування з фондів Євросоюзу у 2014-2020 р.р., вказав головні умови отримання інвестиційного кредиту в польському банку та навів аргументи на користь привабливості ринку Польщі для іноземних інвесторів.

Учасниками заходу також стали: Леонід Козаченко – президент Української аграрної конфедерації, представник Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин; Аппол Позов  – президент  Всеукраїнського бухгалтерського клубу; Світлана Лістрова – експерт з оплати праці й оподаткування та ін.

Партнерство

Нагороди