Український бізнес форум 2019 вкотре став платформою для обговорення міжнародних бізнес-процесів

24 вересня у Києві відбувся один із наймасштабніших бізнес-івентів – Український бізнес форум 2019. Особливістю форуму є те, що в один день проводяться і конференція, і виставка, дискусії і виступи відбуваються паралельно у двох залах, а учасниками стали більш ніж 20 спікерів з України та Європи. До останніх долучився й експерт Юридичної групи EUCON- адвокат, керуючий партнер Ярослав Романчук.

Так, Ярослав Романчук став модератором дискусіїна тему «Глобальні тенденції оподаткування і Україна». Експерт разом із колегами обговоривосновні характеристики податкової реформи, податок на виведений капітал, ризики для міжнародного бізнесу після введення нового податку. Також учасники дискусії не оминули увагою тему імплементації Україною плану BEPS. Зокрема, обговорювалися питання аспектів процесу імплементації та введення податку на виведений капітал, а такожподатковогоструктурування післяімплементації BEPSна практиці.

Український бізнес форум проводиться щорічно восени та об’єднує підприємців різних напрямків та з різних країн, що обговорюють питання розвитку бізнес-процесів, фінансів, податків та інвестування. Так, серед учасників є представники юридичного бізнесу, консалтингових та аудиторських компаній, банків, експерти у сфері менеджменту і фінансів з України, Кіпру, Мальти, Швейцарії, Люксембургу та ін. країн.

Партнерство

Нагороди