Визнання

Chambers & Partners

Chambers & Partners

У 2015-2019 роках EUCON був відмічений рейтингом Chambers & Partners серед провідних українських фірм в галузі податків  (Band 4), а керуючий партнер Ярослав Романчук – серед кращих юристів. У 2019 році партнер, керівник практики трансфертного ціноутворення Лариса Врублевська увійшла до переліку визнаних практиків у сфері податків.

World Tax and World Transfer Pricing

European Tax Awards

У 2015-2019 роках EUCON увійшов до шорт-лісту кращих українських компаній в сфері податків і трансфертного ціноутворення за версією авторитетного рейтингу European Tax Awards.

У 2015 році EUCON переміг в номінації Ukraine Transfer Pricing Firm of the Year (Компанія року в трансферному ціноутворенні в Україні).

Legal 500 EMEA

Міжнародний рейтинг The Legal 500 EMEA

Авторитетне видання міжнародного юридичного довідника щорічно високо оцінює компанію у номінаціях з оподаткування, вирішення спорів, комерційного, корпоративного право, M&A (Tier 2, Tier 3). Керуючий партнер компанії Ярослав Романчук відмічений серед провідних юристів

BEST LAWYERS

Best Lawyers

Керуючого партнера компанії Ярослава Романчука визнано одним із провідних експертів у сфері податкового права в Україні за версією The Best Lawyers 2019-2020

World Tax and World Transfer Pricing

World Tax

У міжнародному рейтингу World Tax в 2014-2017 роках була відзначена в третій категорії (Tier 3) серед юридичних компаній, що спеціалізуються на трансферному ціноутворенні. У 2018- 2019 роках компанія увійшла до другої категорії (Tier 2).

World Tax and World Transfer Pricing

World Transfer Pricing

У міжнародному рейтингу World Transfer Pricing  в 2014-2017 роках була відзначена в третій категорії (Tier 3) серед юридичних компаній, що спеціалізуються на трансферному ціноутворенні. У 2018-2019 роках компанія увійшла до другої категорії (Tier 2).

Logo

Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients («Українські юридичні фірми. Посібник для іноземних клієнтів»)

У 2013-2019 роках EUCON увійшов до списку провідних юридичних фірм у галузі оподаткування, а Ярослав Романчук, керуючий партнер, увійшов до п’ятірки провідних спеціалістів з податкового права в Україні (судові спори).  Також  керуючий партнер компанії Ярослава Романчук та партнер, керівник практики трансфертного ціноутворення Лариса Врублевська були відзначені серед відомих практиків у галузі ТЦУ. В 2017-2019 роках EUCON увійшов до списку провідних юридичних компаній України з корпоративного права.

Legal Awards

Юридична премія

В 2018 році EUCON отримав перемогу в номінації «Юридична компанія року в сфері трансфертного ціноутворення». EUCON визнано переможцем в номінації «Юридична фірма року в сфері трансфертного ціноутворення» (2016 рік) і «Юридична фірма року в сфері оподаткування» (2014 рік). Також компанія здобула перемогу в номінації «Юридична фірма – прорив 2013 року».

Ярослав Романчук став переможцем Юридичної премії 2019 року в номінації «Кращий юрист з податкового консультування», Юридичної премії 2017 року в номінації «Кращий юрист з податкових спорів» та Юридичної премії 2015 року в номінації «Кращий юрист з оподаткування».

50 Leading Law Firms in Ukraine

ТОП-50 провідних юридичних фірм України: щотижневик «Юридична практика» і ВД «Комерсант-Україна»

EUCON включено до списку 50 провідних юридичних фірм України в 2010-2019 роках.

LIGA ZAKON AWARDS

LIGA ZAKON AWARDS

У 2019 році компанія перемогла в номінації «Найкраща юридична фірма в сфері земельного й аграрного права».

Kyiv Post

Kyiv Post

 EUCON потрапив до першої категорії (Tier 1) юридичних компаній, які спеціалізуються на податках.

Партнерство

Нагороди