ТЦУ, ТЦУ і ще раз ТЦУ! Учасники Київського податкового форуму обговорили важливі питання у сфері трансфертного ціноутворення

У контексті нових реформ, трансформації економічного ринку України, тема податків є актуальною як ніколи, про що свідчать учасники Київського податкового форуму, який відбувся 20 листопада у м. Києві.

Головне управління ДФС у м. Києві за сприяння Київської міської державної адміністрації провели захід у межах Програми формування податкової культури. Серед учасників форуму –  депутати ВРУ та КМДА, представники Мінфіну, ДФС України, ГУ ДФС у м. Києві, науковці, аудитори, експерти-правники, представники міжнародних організацій, бізнесу та громадськості, платники податків.  У якості спікера в заході взяла участь аудитор, партнер, керівник практики трансфертного ціноутворення Юридичної групи EUCON  Лариса Врублевська.

Протягом дискусійної панелі «Трансфертне ціноутворення в умовах сьогодення» Лариса Врублевська, виступивши на тему «Вплив правил трансфертного ціноутворення на ефективність функціонування бізнес-структур. Основні завдання в сфері ТЦУ для компаній, які працюють на міжнародних ринках», назвала основні завдання для холдингових структур, а саме централізація системи управління і контролю, забезпечення захисту активів, раціональна організація товарних і фінансових потоків, оптимізація оподаткування, завоювання нових сегментів ринку та підвищення капіталізації бізнесу. Також спікер пояснила схему реалізації товарів всередині групи, зазначивши, що витрати і прибутки з’являються тільки тоді, коли потоки грошової готівки перетинають межі групи. Також пані Врублевська розповіла про ланцюжок утворення вартості, структуру аналізу внутрішньогрупних операцій, класифікацію послуг для цілей ТЦУ, у тому числі про послуги з низькою та високою доданою вартістю, та назвала наслідки адаптації правил ТЦУ у межах групи компаній.

Учасниками форуму також стали: Віталій Кличко – голова Київської міської державної адміністрації, Олександр Власов – в.о. голова Державної фіскальної служби України, Людмила Демченко – начальник Головного управління ДФС у м. Києві, Ніна Южаніна – голова Комітету з питань податкової та митної політики Верховної Ради України та інші.

Партнерство

Нагороди