Максим Білявський Максим Білявський Максим Білявський

Максим Білявський

Асоційований радник, консультант з комунікацій

maksym.bielawski@euconlaw.com

Максим – провідний експерт Центру Разумкова (топ-5 найкращих аналітичних центрів Європи) та визнаний експерт у галузі комунікацій та енергетики.

Навчався у Івано-Франківському університеті нафти і газу, автор 17 патентів на винаходи та більше 100 наукових праць в галузі енергетики та машинобудування.

Більше трьох років займався експлуатацією та диспетчеризацією магістральних газопроводів.

Довгий час очолював напрямок зв’язків з громадськістю в АТ«Укртрансгаз», консультував інші державні органи влади щодо побудови стратегії комунікацій, був ментором бізнес-об’єднання «Energy Club».

Здійснював іміджевий супровід Збройних Сил України, за відповідну роботу в різні роки був нагороджений подякою військового керівництва держави та почесним нагрудним знаком «За заслуги перед Збройними Силами». У творчому доробку більше 80 медіа-проектів.

Будучи штатним радником Міністра енергетики та вугільної промисловості України координував комунікаційну діяльність відомства та брав участь в розробці нормативно-правових документів та енергетичної стратегії України до 2035 року. На позиції директора з персоналу ПАТ «Магістральні газопроводи України» був одним з організаторів роботи акціонера незалежного оператора газотранспортної системи України.

Партнерство

Нагороди