Соціальний проект від EUCON з навчання фахівців у сфері земельного та аграрного права

20 грудня 2019 року Юридична група EUCON в особі керуючого партнера компанії Ярослава Романчука і Координаційний центр з надання правової допомоги в особі директора Олексія Бонюка, в межах реалізації ініціатив приватного-державного партнерства компанії EUCON, підписали Меморандум про співпрацю.

Допомога компанією EUCON надаватиметься на умовах Pro Bono. Метою підписання Меморандуму стала консолідація зусиль сторін, спрямованих на співпрацю задля посилення правових можливостей громадян місцевих громад в сфері земельних відносин, а саме підвищення правової грамотності власників земельних паїв. Керувати проектом з боку EUCON буде адвокат, партнер, керівник практики земельного та аграрного права, д.ю.н., професор Анатолій Мірошниченко у якого за плечима величезний практичний, науковий і викладацький досвід.

Згідно підписаному документу соціальне співробітництво буде здійснюватися в напрямках організації навчальних заходів для представників органів місцевого самоврядування, територіальних об’єднань шляхом проведення тренінгів, семінарів, лекцій та інших заходів та навчання фахівців центру, які будуть надавати безкоштовну правову допомогу в сфері земельного права.

Таким чином, даний проект несе соціальний характер, а Юридична група EUCON в рамках співпраці розробляє і буде впроваджувати власну ефективну методику навчання, понад 1000 фахівців системи БПД, які згодом будуть надавати послуги звичайним громадянам – власникам земельних паїв.

Координаційний центр з надання правової допомоги був створений в 2012 році з метою формування в Україні ефективної системи безоплатної правової допомоги, забезпечення її доступності та якості. Центр підпорядковується безпосередньо Міністерству юстиції України.

Партнерство

Нагороди