Сила трьох: у Києві відбувся економічний форум «Влада та бізнес: новий суспільний договір» за участі трьох президентів України

21 лютого 2019 року відбувся економічний форум «Влада та бізнес: новий суспільний договір» за участі трьох президентів УкраїниЛ.М.Кравчука, Л.Д.Кучми, В.А.Ющенка. У панельній дискусії форуму взяв участь керуючий партнер Юридичної групи EUCON Ярослав Романчук.

Організатори заходу – Міжнародний Центр балтійсько-чорноморських досліджень та консенсусних практик, Центр політичного діалогу, Українська Рада Бізнесу, членами якої є 70 бізнес-асоціацій малого та середнього бізнесу.

Форум пройшов з метою обговорення ключових загроз економічної безпеки України та шляхів їх нейтралізації, встановивши діалог між  президентами України та представниками провідних бізнес-об‘єднань.

Протягом заходу учасниками було обговорено таке коло питань: нові Податковий і Митний кодекси та їх вплив на  мінімізацію можливостей для тіньових схем, процес деофшоризації економіки та спрощення умов ведення бізнесу;  судова реформа, реформа правоохоронних органів, ДФС, митниці та створення єдиної служби з боротьби з економічними злочинами; доктрина економічної безпеки, метою якої є визначення ключових загроз для економіки України та надання рекомендацій щодо їх нівелювання.

У заключній частині форуму було підписано та оголошено спільне звернення президентів до громадян України, представників бізнесу, послів іноземних держав і всіх політичних сил.

Партнерство

Нагороди