Ще раз про податки: у Києві відбувся практичний семінар з оподаткування від АППУ

Експерти Юридичної групи EUCON продовжують активно ділитися своїм досвідом та практичними знаннями у сфері оподаткування. Так, 23 жовтня у Києві вчетверте відбувся практичний семінар для платників податків – членів Асоціації платників податків України. Захід був організований спільно з фахівцями ГУ ДФС у місті Києві та партнерами АППУ. Зокрема, одним зі спікерів стала партнер, керівник практики трансфертного ціноутворення Юридичної групи EUCON Лариса Врублевська.

Експерт розповіла слухачам нюанси ведення документації з трансфертного ціноутворення, закцентувавши увагу на проблемних аспектах та деталях у межах відведеної тематики. Також пані Лариса виділила теми методики підготовки документації та критеріїв якості.

72667189_420571365525517_8213599288257675264_n

Так, Лариса Врублевська протягом виступу виділила питання особливостей документації з трансфертного ціноутворення, структури, аналізу документації та його алгоритму, вибору методу ціноутворення та обґрунтування вибору методу. Окрім того, спікер більш детально розглянула сегментування фінансової звітності, документування стратегії пошуку зіставних осіб та документування процедур відбору зіставних осіб.

У заході також взяли участь: Людмила Герасименко – генеральний директор АППУ; Анатолій Король – начальник управління контролю за обігом підакцизних товарів та адміністрування акцизного податку Головного управління ДПС у м. Києві; Сергій Рогозний – керівник комітету з питань фінансів та бюджету ФПБАУ; Катерина Гривнак – начальник Управління захисту прав платників податків ВГО АППУ та інші.

Партнерство

Нагороди