Рейдерство, шахрайство та інша «нечисть»: відбувся другий спільний безкоштовний вебінар Юридичної групи EUCON та ProAgro Group

«Повністю захистити себе від рейдерських атак неможливо, але можна і необхідно мінімізувати ризики»: про те, які заходи безпеки потрібно вжити, яке «домашнє завдання» слід виконати усім аграріям, які є різновиди і способи шахрайства та рейдерства, як мінімізувати ризики та фінансові втрати, як вигідно використати іноземний елемент при корпоративній реструктуризації  та багато іншого, у межах другого безкоштовного вебінару для аграріїв «Як захистити свій бізнес від недобросовісних кредиторів, рейдерів та іншої «нечисті»?» 3 грудня розповіли адвокати Юридичної групи EUCON. Онлайн-захід відбувся у межах партнерства за масштабним форумом Grain Storage Forum «Elevator-2021» між EUCON та ProAgro Group.

Так, адвокат, партнер, керівник практики захисту бізнесу Євген Петренко детально розповів слухачам про найбільш відомі способи рейдерських атак та інструменти успішного завершення процедури рейдерства. Особливу увагу спікер приділив «домашньому завданню», яке необхідно виконати усім аграріям, аби мінімізувати ризики рейдерських атак. Зокрема, експерт підкреслив важливість ефективного налаштування системи охорони на підприємствах, а також грамотного використання ЗМІ у процесі захисту від атаки.

Наступним слово отримав адвокат, радник, заступник керівника практики податкового права Володимир Бевза, який поділився порадами щодо мінімізації фінансових втрат через невмотивовані перевірки представників податкових органів крізь призму найпоширеніших проблем, зокрема блокування реєстрації податкових накладних, запитів контролюючих органів та ін.

Не менш важливою є тема поняття та превентивних заходів проти внутрішнього шахрайства, яка стала об’єктом виступу адвоката, партнера, керівника офісу EUCON у Варшаві Андрія Романчука. Експерт зупинився не лише на теоретичних аспектах, але й поділився цікавою статистикою щодо рівня поширення шахрайства та економічних злочинів, вартості збитків постраждалих та назвав топ-5 типів найпоширеніших злочинів, серед яких хабарництво та корупція, незаконне привласнення майна, шахрайство у сфері закупівель, шахрайство у сфері управління персоналом та кіберзлочини.

Завершив вебінар адвокат, керуючий партнер Ярослав Романчук. Спікер розповів, з якому метою раніше використовували іноземний елемент при корпоративному структуруванні та які наслідки від BEPS. Експерт підкреслив такі переваги виходу українських компаній на ринок Польщі: близькість до своїх споживачів та постачальників; диверсифікація ризиків, які наявні в Україні; доступ до дешевих ресурсів ЄС та Польщі; захист активів в Україні від зазіхання третіх осіб та рейдерських захоплень.

 Відео вебінару  

Партнерство

Нагороди