Zespół

Zespół

Yaroslav Romanchuk

Partner Zarządzający, adwokat

yaroslav.romanchuk@euconlaw.com

Kierownik praktyki prawa spółek
Kierownik praktyki prawa podatkowego i celnego

Zespół

Anatolii Miroshnychenko

Starszy partner, adwokat

anatolii.miroshnychenko@euconlaw.com

Kierownik praktyki prawa ziemskiego i rolnego

Zespół

Larysa Vrublevska

Partner, audytor

larysa.vrublevska@euconlaw.com

Kierownik praktyki ewidencji podatkowej i rachunkowości

Kierownik praktyki kształtowania cen transferowych

Kierownik praktyki handlu elektronicznego i mobilnego

Zespół

Andrii Romanchuk

Partner, adwokat

andrii.romanchuk@euconlaw.com

Kierownik biura w Warszawie

Kierownik praktyki compliance

Zespół

Yevgen Petrenko

Partner, adwokat

yevhen.petrenko@euconlaw.com

Kierownik praktyki prawa Prawo karne / Przestępstwa gospodarcze

Kierownik praktyki prawa antymonopolowego/konkurencyjnego
Współkierownik praktyki Spory sądowe

Zespół

Mariya Lipina

Doradca, adwokat

mariia.lipina@euconlaw.com

Doradca ds. prawa umów i rozwiązywania sporów sądowych

Zespół

Volodymyr Bevza

Doradca, adwokat

volodymyr.bevza@euconlaw.com

Doradca ds. prawa podatkowego i kształtowania cen transferowych

Zespół

Yuriy Chebotar

Doradca, doradca podatkowy

yurii.chebotar@euconlaw.com

Zastępca Kierownika Praktyki kształtowania cen transferowych

Zespół

Zhanna Biloblovska

Doradca, audytor

zhanna.biloblovska@euconlaw.com

Doradca ds. rachunkowości, ewidencji podatkowej i planowania podatkowego

Zespół

Maksym Bielawski

Associate advisor, communication consultant

maksym.bielawski@euconlaw.com

Maksym jest jednym z wiodących eskeprtów Centrum Razumkova (top-5 najlepszych centrów analitycznych w Europie), znanym w dziedzinie komunikacji i energii.

Studiował na Uniwersytecie Iwano-Frankowskim Ropy i Gazu, jest autorem 17 patentów na wynalazki i ponad 100 prac naukowych w dziedzinie energetyki i inżynierii mechanicznej.

Przez ponad trzy lata zajmował się eksploatacją i dyspozycją gazociągów głównych.

Przez długi czas był odpowiedzialny za dział Public Relations w Spółce Akcyjnej Ukrtransgaz, pracował jako doradca władzy państwowej w zakresie budowy strategii komunikacji, był mentorem Stowarzyszenia biznesowego Energy Club.

Odpowiadał za wizerunek Sił Zbrojnych Ukrainy, a za nienaganną pracę, został odznaczony „za zasługi dla Sił Zbrojnych” oraz otrzymał podziękowania od kierownictwa wojskowego państwa. W twórczym zasobie, pozostawił po sobie ponad 80 projektów medialnych.

Jako etatowy doradca Ministra Energetyki i Przemysłu Węglowego Ukrainy koordynował działania komunikacyjne resortu i brał udział w opracowywaniu dokumentów regulacyjnych i strategii energetycznej Ukrainy do 2035 roku. Na stanowisku dyrektora ds. kadr Publicznej Spółki Akcyjnej Gazociągi Główne Ukrainy, był jednym z organizatorów pracy akcjonariusza niezależnego operatora systemu transportu gazu Ukrainy.

Zespół

Viktoriia Kobernyk

Starszy doradca, Konsultant Księgowości

viktoriia.kobernyk@euconlaw.com

Współkierownik praktyki ewidencji podatkowej i rachunkowości
Główny doradca Szkoły kształtowania cen transferowych

Zespół

Artyr Swewczyk

Doradca, Konsultant Księgowości

artur.szewczyk@euconlaw.com

Doradca ds. Księgowości, rachunkowości i planowania podatkowego

Kierownik księgowości, rachunkowości i praktyki planowania podatkowego

Zespół

Ludmila Shashkina

Associate doradca, rzeczoznawca majątkowy

shashkina@eucon.ua

Kierownik praktyki wyceny majątku

Współpraca

Awards