Zespół

Zespół

Yaroslav Romanchuk

Partner Zarządzający, adwokat

E-mail: romanchuk@eucon.ua

Kierownik praktyki prawa spółek
Kierownik praktyki prawa podatkowego i celnego

Zespół

Anatolii Miroshnychenko

Starszy partner, adwokat

E-mail: anatolii.miroshnychenko@euconlaw.com

Kierownik praktyki prawa ziemskiego i rolnego

Zespół

Larysa Vrublevska

Partner, audytor

E-mail: vrublevska@eucon.ua

Kierownik praktyki ewidencji podatkowej i rachunkowości

Kierownik praktyki kształtowania cen transferowych

Kierownik praktyki handlu elektronicznego i mobilnego

Zespół

Andrii Romanchuk

Partner, adwokat

E-mail: a.romanchuk@eucon.ua

Kierownik biura w Warszawie

Kierownik praktyki compliance

Zespół

Yevgen Petrenko

Partner, adwokat

E-mail: petrenko@eucon.ua

Kierownik praktyki prawa Prawo karne / Przestępstwa gospodarcze

Kierownik praktyki prawa antymonopolowego/konkurencyjnego
Współkierownik praktyki Spory sądowe

Zespół

Viktoriia Kobernyk

Starszy doradca
Współkierownik praktyki ewidencji podatkowej i rachunkowości
Główny doradca Szkoły kształtowania cen transferowych

E-mail: kobernyk@eucon.ua

Zespół

Ludmila Shashkina

Doradca, rzeczoznawca majątkowy

E-mail: shashkina@eucon.ua

Kierownik praktyki wyceny majątku

Zespół

Yuriy Chebotar

Zastępca Kierownika Praktyki kształtowania cen transferowych

E-mail: chebotar@eucon.ua
Doradca podatkowy

Zespół

Artyr Swewczyk

Advisor on accounting, tax accounting and tax planning

Współpraca

Awards