Перспективи розвитку транспортної системи України стали темою обговорення 21-й Міжнародної конференції з транспорту і логістики в Одесі

Про виклики та перспективи розвитку транспортної системи протягом 26-27 вересня 2018 року політичні лідери, державні діячі та представники бізнесу говорили на 21-й Міжнародній конференції з транспорту і логістики в Одесі, яка відбулась відповідно до Плану Організації Чорноморського Економічного Співробітництва ОЧЕС (BSEC). Учасником конференції також став керуючий партнер Юридичної групи EUCON, президент Асоціації Українського Бізнесу в Польщі Ярослав Романчук.

42696552_2261521464129947_3632805891553624064_n

Протягом першої секції «Перспективи розвитку транспортної інфраструктури України, законодавчі ініціативи, інвестиційні проекти» пан Романчук розповів про перспективи Польщі стати альтернативою для офшорів для корпоративного структурування бізнесу та податкового планування. Так, спікер розповів про зміст плану BEPS та його загальну структуру, про очікування, прогнози та перспективи його імплементації в українське законодавство, зокрема про мінімальний стандарт (реалізація основних 4-ох з 15-ти кроків), який Україна зобов’язалася імплементувати у межах BEPS. Також експерт визначив основні наслідки від BEPS для України: «кінець» епохи офшорів, ери банківської таємниці та можливості відкрити рахунок в «пристойній» юрисдикції, посилення контролю над процесом звітності. Також пан Романчук визначив основні переваги Польщі як альтернативи для офшорів, зокрема зручне стратегічне розташування, привабливий ринок праці, сприятливі умови для інвестування та розвинене ділове середовище. Спікер закцентував увагу на тому, що Польща – найбільш успішний бенефіціар фінансування з фондів Євросоюзу у 2014-2020 р.р., вказав головні умови отримання інвестиційного кредиту в польському банку та навів аргументи на користь привабливості ринку Польщі для іноземних інвесторів.

Серед інших учасників конференції також були: Дмитро Петренко – голова державної служби морського и річкового транспорту України, Володимир Работнєв – радник Міністра інфраструктури України, Андрій Шкляр – керівник експертного спрямування Центру транспортних стратегій, Даніель Жак – керівник з питань транспорту групи підтримки України посольства Євросоюзу, Іштван Хейнцінгер – старший економіст транспортного сектора Європейського інвестиційного банку та інші.

Партнерство

Нагороди