Пережити бізнес-джетлаг: експерти EUCON виступили на семінарі щодо закордонних можливостей для ІТ-спеціалістів з Білорусі - Юридична група Eucon

Ми використовуємо файли cookie для нашого веб-сайту. Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з використанням нами файлів cookie.

Публікації

Пережити бізнес-джетлаг: експерти EUCON виступили на семінарі щодо закордонних можливостей для ІТ-спеціалістів з Білорусі

Команда Юридичної групи EUCON, залюбки прийнявши пропозицію та підтримавши білоруських колег, виступила на семінарі, присвяченому питанням міграції та відкриття бізнесу в сусідніх та європейських країнах для ІТ-спеціалістів з Білорусі, який відбувся 25 вересня 2020 року в онлайн режимі.[:]

Експерти EUCON стали лекторами відразу в двох блоках: у межах першого блоку «Міграція і відкриття бізнесу в країнах ЄС на прикладі Польщі» виступли адвокат, керівник офісу Юридичної групи EUCON у м. Варшава Андрій Романчук та старший юрист польського офісу EUCON Інга Лівандовська, а, у свою чергу, про «Нюанси ведення бізнесу в Україні та міграційну політику» розповіли адвокат, керуючий партнер Юридичної групи EUCON Ярослав Романчук та адвокат, радник EUCON Марія Ліпіна.

Відкрив семінар Андрій Романчук, який поділився зі слухачами професійним досвідом, розповівши про особливості реєстрації компанії,  нюанси податкової системи та переваги заснування бізнесу в Польщі. Так, пан Романчук звернув увагу на те, що Польща є оптимальним варіантом виходу на європейський ринок завдяки наявності постійного економічного розвитку, гнучкої та відкритої податкової системи, вигідних фінансових інструментів, законодавчих умов для створення бізнесу та освітніх ресурсів. На завершення виступу експерт назвав правила придбання права власності на нерухоме майно фізичними та юридичними особами.

Продовжила тематику міграції та виходу на польський ринок Інга Лівандовська, яка зосередилась на питаннях міграційної політики, зокрема на тому, як отримати право на постійну і тимчасову посвідку на проживання іноземцям у Польщі, які нюанси слід знати про працевлаштування у Польщі, а також про особливості бухгалтерського і податкового обслуговування бізнесу.

Ярослав Романчук у межах другого блоку семінару висловив підтримку білоруським колегам та розповів про способи реєстрації власного бізнесу в Україні для іноземців, умови для ІТ-сфери в Україні, спільну діяльність та проекти з Міністерством цифрової трансформації, плюси й мінуси податкової системи України, роботу за спрощеною податковою системою для нерезидентів, а також про бухгалтерське і податкове обслуговування бізнесу. Окрім того, пан Романчук надав поради щодо вибору правильних та вигідних шляхів переведення ІТ-бізнесу в Україну та перепрацевлаштування співробітників компанії.

Ґрунтовною та змістовною була й доповідь Марії Ліпіної, яка охопила питання міграційної політики України, зокрема правил в’їзду і перебування в Україні, отримання постійної й тимчасової посвідки на проживання іноземцями в Україні, переліку осіб, які мають основу для отримання дозволу на імміграцію в Україну. Також експертка розповіла про спеціальні квоти для ІТ-спеціалістів, особливості працевлаштування іноземців в Україні та про придбання нерухомості в Україні.

Зв’язатися з нами

Надіслати запит