Партнери

50 Leading Law Firms in Ukraine

Міжнародний аудиторський союз – компанія, яка з 2004 року надає послуги в сфері аудиту, бухгалтерського та податкового обліку для компаній з різних галузей економіки.

AUBP-LOGO-UKR

Асоціація українського бізнесу в Польщі – це громадська організація, яка об’єднує інтереси провідних українських інвесторів, які ведуть бізнес в Польщі, з метою створення умов для стабільного розвитку бізнесу та стимулювання закріплення українських виробників на європейському ринку через юрисдикцію Польщі.

Transfer Pricing

Школа трансфертного ціноутворення – центр проведення навчальних семінарів та тренінгів для представників фінансових та бухгалтерських служб компаній, які підпадають під законодавчі вимоги контролю за трансфертним ціноутворенням.

MSPPU

Міжнародне товариство польських підприємців в Україні – громадська організація,яка виступає платформою для взаємної підтримки українсько-польських підприємств, польських громадян, які працюють на керівних посадах у компаніях з польським капіталом і у міжнародних корпораціях в Україні.

Business

Газета «Бизнес» – один із найстаріших ділових тижневиків в Україні, який спеціалізується на політичній та бізнес-аналітиці.

ЮрПратктика

Видавництво «Юридическая практика» – одне із найстаріших в Україні видавництв правової періодики та літератури, яке добре відоме у професійних колах завдяки своїм видавничим та суспільним проектам.

лого - хороший размер

Клуб експортерів України створено з єдиною місією – щодня розвивати міжнародне співробітництво України з різними країнами світу. Клуб експортерів України допомагає тисячам клієнтів будувати взаємини з потенційними партнерами в інших країнах.

Група компаній “Баланс” – усе, що варто знати про бухгалтерський облік, податкову політику та право.

Партнерство

Нагороди