Партнер EUCON Євген Петренко став експертом Школи податкової практики Legal High School

Експерти EUCON продовжують ділитися досвідом із учнями Legal High School. Так, 4 квітня 2019 року в межах Школи податкової практики, блоку «Податкові перевірки  у 2019 році» виступив керівник практики кримінального права та процесу, партнер Юридичної групи EUCON Євген Петренко.

Досить часто наслідком проведення податкової перевірки може стати відкриття кримінального провадження, тож експерт розповів слухачам, як саме мінімізувати ризики відкриття кримінального провадження, вказав шляхи уникнення подібних заходів, ряд дій, які треба виконати у разі виникнення подібної ситуації. Зокрема, Євген обговорив з учасниками заходу підстави для внесення ЄРДР відомостей про вчинення кримінального правопорушення, адміністративне оскарження ППР як інструмент мінімізації настання кримінальних ризиків, причини не закриття кримінального провадження після скасування ППР судом, вплив наявності кримінального провадження на розгляд справи про скасування ППР в судах.

Так, експерт, зокрема, навів статистичні дані щодо результатів роботи податкової міліції та слідчих підрозділів фінансових розслідувань; вказав основні статті КК України, які регулюють питання ризиків притягнення до кримінальної відповідальності. У межах блоку про кримінальне провадження, допустимість доказів та способи мінімізації ризиків Євген Петренко розповів про перевірки в межах кримінального провадження, збір доказів та їх допустимість, а також способи мінімізації настання негативних наслідків.

Також адвокат поділився досвідом щодо роботи на етапі досудового розслідування в провадженнях щодо притягнення до кримінальної відповідальності на підставі акту перевірки та розповів про тенденції визнання недопустимими доказів, отриманих податковою міліцією.

Партнерство

Нагороди