На правовому перехресті: про те, «яке законодавство про вибори потрібне Україні», говорили учасники чергового LHS Discussion Hub

Експерти Юридичної групи EUCON продовжують активне долучення до освітнього процесу. Так, сьогодні у межах спецкурсу «Правовий супровід виборчих кампаній» відбувся черговий LHS Discussion Hub на тему «Яке законодавство про вибори потрібне Україні», учасником якого став керуючий партнер Юридичної групи EUCON Ярослав Романчук.

GEX_1644

Пан Романчук разом із колегами проаналізував попередні виборчі кампанії, зокрема зосередив увагу на тих зафіксованих правопорушеннях, які повторювалися найчастіше, обговорив проблемні питання юридичного супроводу виборів, у тому числі питання доказів, строків тощо, а також переваги та недоліки існуючих законопроектів щодо вдосконалення виборчих процесів. Учасники LHS Discussion Hub протягом обговорення намагалися знайти відповідь на питання щодо можливості захисту України від зовнішнього втручання у вибори. Окрім того, експерти шукали причини перешкоджання створенню ідеального правового регулювання та озвучили прогнози щодо перспектив вирішення даної проблеми.

В дискусії також взяли участь: Руслан Сидорович – народний депутат України, член Комітету ВРУ з питань правової політики та правосуддя; Олексій Корнілов – сертифікований тренер для членів окружних/дільничних виборчих комісій; Сергій Саченко – головний редактор сайту pravo.ua, директор IT-проектів видавництва «Юридична практика»; Ольга Коцюруба – радниця з юридичних питань Громадянської мережі «ОПОРА»; Богдан Бондаренко – експерт з виборчого права, юрист Луганського відділення КВУ, тренер з навчання виборчих комісій.

Партнерство

Нагороди