In tributа veritas: у Києві відбувся VI Міжнародний податковий форум, незмінним генеральним партнером якого є Юридична група EUCON

10 квітня 2019 року у Києві відбувся VI Міжнародний податковий форум, незмінним генеральним партнером якого є Юридична група EUCON.Так, модераторами сесій заходу стали адвокат, керуючий партнер EUCON Ярослав Романчукта партнер, керівник практики трансфертного ціноутворення Лариса Врублевська. Протягом форуму обговорювалися питання міжнародних тенденцій регулювання податкових правовідносин, впливу цифрової економіки на міжнародне оподаткування, нових правила валютного регулювання, плану BEPS, перспективи реформування Державної фіскальної служби України, нюансів податкового консалтингу та актуальної судової практики в податкових спорах та ін.

Захід відкрився панельною дискусією «Глобальні тренди оподаткування і Україна»,модератором якої ставЯрослав Романчук. Так, експерт наголосив, що реорганізація фіскальної служби України шляхом поділу на ДМС і ДПС – це не та реформа, на яку сьогодні очікує бізнес: виникають питання не до власне ідеї, а до затвердженої концепції її реалізації. Ярослав Романчук висловив думку, що таким чином у межах подібного реформування буде фактично легалізована діяльність податкової міліції, а кадрове формування нових інституцій буде проводитися за рахунок нинішніх чиновників.

Протягомсесії «План BEPS і ТЦУ», модератором якої стала Лариса Врублевська, експерти форуму сфокусувалися на питаннях українського досвіду реалізації плану BEPS та труднощів його імплементації; аудиту ТЦУ, його спірних аспектах та плану BEPS крізь призму ТЦУ; аналізу актуальних змін в ТЦУ та судовій практиці; плану BEPS очима міжнародного бізнесу; невирішених питань у сфері ТЦУ.

«Той факт, що усі експерти дивляться в майбутнє податкової системи України з оптимізмом, не може не тішити», – стверджує Ярослав Романчук. Експерт запевнив, що в новому, більш якісному і конструктивному форматі взаємин між державними органами і платниками податків роль податкових консультантів і адвокатів буде достатньо вагомою.

У заході також взяли участь: Сергій Верланов – заступник міністра фінансів України; Альгірдас Шемета – бізнес-омбудсмен в Україні; Григол Катамадзе – президент Асоціації платників податків України; Євген Козлов – старший проектний менеджер Офісу підтримки реформ при Міністерстві фінансів України та інші.

Партнерство

Нагороди