Good Brunch – Brilliant Ideas: в Катовіце за сніданком Rusak Customs Brunch обговорили перспективи зміцнення торговельно-економічних зв’язків між Україною та Польщею

Тісні торгово-економічні, політичні, культурні та бізнес-зв’язки між Україною та Польщею не перестають ставати об’єктами обговорень бізнес-еліти. Враховуючи реалії сьогодення, можна стверджувати, що питання співпраці між двома близькими сусідами не лише не втратило своєї актуальності, а навпаки – потребує нових підходів та ідей, про які 21 вересня і говорили на Rusak Customs Brunch в Катовіце.  Учасником бранчу став партнер, керівник практики комплаєнсу EUCON Юридична група Андрій Романчук. У межах бізнес-сніданку обговорювались питання зміцнення українсько-польських торговельно-економічних зв’язків, товарообміну та врегулювання митних проблем.

Rusak Customs Brunch Katowice 43

Так пан Романчук, виступивши на тему «Перспективи та виклики для польсько-української співпраці через призму економічних інтересів», за допомогою цікавої та яскравої інфографіки розповів колегам про частку країн ЄС в торгівлі товарами з Україною у 2017 році, основні товарні групи українського експорту в країни ЄС та імпорту з країн ЄС, про торгових партнерів України у 2017 р. (млн. дол. США), основні товарні групи експорту  та імпорту в 2017 році (млн. дол. США), торгових партнерів України станом на перше півріччя 2018 року (млн. дол. США). Також учасники мали змогу ознайомитися із даними про торгове партнерство із Польщею  станом на першу половину 2018 року (млн. дол. США), основні товарні групи експорту до Польщі та  імпорту з Польщі станом на першу половину 2018 року (млн. дол. США), основні послуги, які експортуються до Польщі та імпортуються з Польщі станом на першу половину 2018 року (млн. дол. США) і про Ease of doing business ranking  2018.

Партнерство

Нагороди