Експерти Юридичної групи EUCON обговорили у межах LHS наслідки ратифікації Україною MLI для бізнесу

Про виклики Конвенції MLI для бізнесу 24 квітня 2019 року говорили учасники дискусії «Ратифікація Конвенції MLI — наслідки для бізнесу в Україні» у межах Legal High School Discussion Hub. Зокрема, в обговоренні участь взяли керуючий партнер Юридичної групи EUCON Ярослав Романчук та партнер, керівник практики трансфертного ціноутворення Лариса Врублевська.

Експерти обговорили ряд актуальних питань щодо ратифікації Конвенції MLI крізь призму бізнесу: так, було розглянено ключові положення Конвенції MLI, про які бізнес обов’язково має знати; алгоритми оцінки «стійкості» корпоративних структур на відповідність MLI та неочевидні ризики; нові акценти податкового планування у світлі MLI; подальшу імплементацію положень плану BEPS – аспект плану дій для уряду та парламенту; подальшу імплементація положень плану BEPS — аспект плану дій для бізнесу.

Також у заході взяли участь: Наталія Блажівська – президент IFA Ukraine, віце президент Всеукраїнської асоціації адміністративних суддів, Євген Козлов –  старший проектний менеджер офісу підтримки реформ при Міністерстві фінансів України та інші.

Партнерство

Нагороди