Експерт Юридичної групи «EUCON» стала лектором Практичного семінару з питань оподаткування

А наші експерти продовжують брати активну участь у заходах на податкову тематику! Так, керівник практики бухгалтерського, податкового обліків і трансфертного ціноутворення, партнер Юридичної групи «EUCON» Лариса  Врублевська стала лектором Практичного семінару з питань оподаткування, організованого «Асоціацією платників податків України», який відбувся 21 лютого 2019 року.

Так, пані Врублевська, перш за все, розповіла слухачам про ряд змін, які відбулися у законодавстві щодо трансфертного ціноутворення в 2019 році, та про їх особливості. Далі експерт зосередила увагу на особливостях звітності у сфері ТЦУ за 2018 рік. Так, спікер вказала перелік контрольованих операцій, спосіб розрахунку вартісного критерію, обсягу операцій з контрагентом та суми річного доходу (облік за МСФО).

Крім того, пані Врублевська порівняла порядок застосування Переліків №1045 та №480 у 2017 та 2018 роках, закцентувавши увагу на змінах, що відбулися. Також протягом виступу слухачі мали змогу почути від експерта про дивіденди, відступлення права вимоги, безоплатну передачу товарів, безповоротну фінансову допомогу, внесення до статутного капіталу та придбання ОЗ в нерезидента.

У заході також взяли участь: Сергій Тимошенко – заступник директора департаменту, начальник управління методології непрямих податків Департаменту методологічної та нормотворчої роботи ДФС України; Олексій Задорожний – начальник управління методології податку на прибуток підприємств Департаменту методологічної та нормотворчої роботи ДФС України; Олександр Індило – керівник Експертної групи з питань накопичувальної системи пенсійного забезпечення Директорату розвитку соціального страхування та пенсійного забезпечення Міністерства соціальної політики України  та інші.

Партнерство

Нагороди