Бути чи не бути: питання автоматичного обміну податковою інформацією обговорили учасники Intax Forum

22 травня у Києві відбувся один із наймасштабніших заходів у сфері податків – Intax Forum Ukraine 2019.

Захід традиційно зібрав топ-менеджерів сфери бізнесу, українських банків, юридичних та аудиторських компаній, інвестиційних фондів, компаній з управління активами, девелоперів, ІТ-спеціалістів та ін., аби обговорити актуальні питання у сферах корпоративних фінансів, приватного та корпоративного структурування, національного та міжнародного оподаткування, інвестування і торгівлі товарами та послугами.

Зокрема, учасником панельної дискусії «Півроку до початку автоматичного обміну податковою інформацією – перевіряємо готовність» став адвокат, партнер Юридичної групи EUCON Ярослав Романчук. Так, експерт та його колеги обговорили перспективи запуску в Україні роботи автоматичного обміну податковою інформацією за стандартом CRS із країнами, які імплементували Конвенцію МСАА, питання готовності та законодавчі аспекти процедури.

Нагадаємо, що Intax Forum Ukraine з 2011 року є наймасштабнішим і професійним майданчиком для спілкування топ-менеджерів компаній, що працюють на глобальних ринках, і професіоналів, які супроводжують міжнародні угоди і операції.

Партнерство

Нагороди