Актуальні питання ТЦУ обговорили учасники круглого столу АПУ

Осінній сезон юридичних заходів завершився круглим столом «Актуальні питання трансфертного ціноутворення. ДФС та платники податків: протистояння чи співпраця у спірних питаннях», який пройшов 30 листопада 2018 року. Організатор заходу – Комітет АПУ з податкового та митного права. Зокрема, учасником круглого столу стала аудитор, партнер, керівник практики трансфертного ціноутворення Юридичної групи EUCON  Лариса Врублевська.

Так, учасники заходу обговорили такі питання: методологія податкового контролю за трансферним ціноутворенням; результати перевірок контрольованих операцій у фокусі систематизування аналізу спірних питань і судових рішень; критерії для визнання господарської операції контрольованої в розумінні ст.39 ПКУ; особливості визнання контрольованими операцій з нерезидентами з «низько податкових» юрисдикцій та з нерезидентами, що підпадають під Перелік організаційно-правових форм; визнання контрольованими операцій, здійснених через посередників-резидентів; що розуміється під “обгрунтованістю” застосування платником податків методу встановлення відповідності умов контрольованих операцій принципу “витягнутої руки”; застосування штрафних санкцій за неподання чи несвоєчасне подання звіту про контрольовані операції, зокрема у 2017 та 2018 р.р.; імплементація плану BEPS в законодавство України та його значення для платників податків.

Також в круглому столі участь взяли: Ірина Желтобрюх – суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду, В’ячеслав Кругляк – заступник начальника відділу перевірок трансфертного ціноутворення департаменту аудиту ДФС України та ін.

Партнерство

Нагороди