Адаптувались чи не адаптувались: «вічні» питання у сфері ТЦУ обговорили на Національному податковому форумі

Практика ТЦУ в українському праві набирає обертів у процесі свого становлення і є як ніколи актуальною. Подібна динаміка розвитку зумовлює виникнення різноманітних проблем та виявлення недоліків у системі управління, тож виникає потреба пошуку нових законодавчих та альтернативних інструментів їх усунення.

20 вересня 2018 року відбувся Національний податковий форум: «Трансфертне ціноутворення. Прибуток. ПДВ», протягом якого найкращі експерти у сферах податків і ТЦУ, зокрема фахівці EUCON Юридична Група, акумулювали свої сили, щоб допомогти учасникам заходу знайти відповіді на нагальні питання.

GEX_4878

Так, модератором першої сесії «Трансфертне ціноутворення» та активним учасником дискусій став адвокат, керуючий партнер, керівник податкової практики EUCON Юридична Група Ярослав Романчук.

GEX_4574

У свою чергу аудитор, партнер, керівник практики трансфертного ціноутворення EUCON Юридична Група Лариса Врублевська виступила на тему «Обґрунтування рівня ціни в операціях придбання товару у нерезидента». Спікер, продемонструвавши та розв’язавши конкретні кейси, описала схему перепродажу товару на українському ринку в неконтрольованих операціях, а також розповіла про особливості алгоритму функціонального аналізу КО, способи та чинники, за якими обирається найбільш доцільний метод трансфертного ціноутворення, проінформувала слухачів щодо особливостей таких методів, як метод ціни перепродажу, метод «витрати плюс», метод чистого прибутку та метод розподілення прибутку.

GEX_4872

Також у ролі спікерів на форумі взяли участь: Людмила Демченко – начальник Головного управління ДФС у м. Києві; Микола Мішин – начальник відділу перевірок трансфертного ціноутворення Департаменту аудиту ДФС України; Ірина Сиволап – начальник відділу взаємодії з питань трансфертного ціноутворення Управління адміністрування податків і зборів та контрольної роботи Департаменту податків і зборів з юридичних осіб ДФС України; Олексій Задорожний – начальник Управління вдосконалення методології податку на прибуток підприємств Департаменту методологічної та нормотворчої роботи ДФС України; Алла Кононова – начальник відділу розгляду звернень з ПДВ Управління вдосконалення непрямого оподаткування Департаменту методологічної та нормотворчої роботи ДФС України.

GEX_4690

Партнерство

Нагороди