«50 провідних юридичних фірм України» 2018: EUCON з 2010 року незмінно серед лідерів юридичного ринку України

Цього тижня було оприлюднено щорічне дослідження ринку юридичних послуг «50 провідних юридичних фірм України» (ТОП 50), ініційоване та проведене газетою «Юридична практика».
Таким чином, за результатами дослідження Юридична група EUCON увійшла до п’ятірки провідних юридичних компаній, які спеціалізуються на податковому праві (судові спори), посівши друге місце, а керуючий партнер компанії Ярослав Романчук очолив п’ятірку провідних юристів, які спеціалізуються на податкових спорах.
Зокрема, EUCON входить до переліку відомих юридичних компаній, які спеціалізуються на податковому консультуванні та корпоративному праві і M&A.
До десятки найбільших публічних спорів у сфері оподаткування увійшов судовий спір між ПрАТ «ЛИНІК» та органами ДФС щодо оскарження рішень результатів планової перевірки, який супроводжувала Юридична група EUCON.
Юридична група EUCON із 2010 року незмінно входить в ТОП 50 провідних юридичних компаній України.
Пропонуємо ознайомитись із публікацією Ярослава Романчука, яка присвячена одній із найактуальніших проблем сьогодні, а саме корпоративному структуруванню бізнесу та податковому плануванню з використанням європейських юрисдикцій, 
яка була опубліковано в цьогорічному виданні «ТОП 50 провідних юридичних компаній України»стаття

Партнерство

Нагороди