Ярослав Романчук переміг в номінації «Кращий юрист з податкових спорів»

За результатами одинадцятої церемонії нагородження кращих юристів України «Юридичної премії – 2017», яка відбулась 17 травня 2017 року,  керуючий партнер Міжнародного правового центру EUCON Ярослав Романчук отримав перемогу в номінації «Кращий юрист з податкових спорів».

Крім цього, Ярослав  названий серед фіналістів у номінації «Кращий юрист з податкового консультування», а Міжнародний правовий центр EUCON став одним із фіналістів у номінації «Юридична фірма року в сфері оподаткування».

«Юридична премія року» – це щорічне дослідження юридичного ринку України, яке з 2006 року проводиться видавництвом «Юридична практика».

Нагадаємо, що в 2016 році EUCON визнано переможцем у номінації «Юридична фірма року з трансфертного ціноутворення», в 2014 році  «Юридична фірма року у сфері оподаткування» та в 2013 році компанія отримала перемогу в номінації «Юридична фірма – прорив року». Також керуючий партнер компанії Ярослав Романчук переможець «Юридичної премії 2015 року» у номінації «Кращий юрист з оподаткування».

Партнерство

Нагороди