EUCON – юридична компанія року в сфері трансфертного ціноутворення

За результатами «Юридичної Премії 2018» EUCON Міжнародний правовий центр отримав перемогу в номінації «Юридична компанія року в сфері трансфертного ціноутворення».

Також в цьому році компанія EUCON була серед фіналістів в таких номінаціях: юридична фірма року в сфері оподаткування, юридична фірма року в сфері трудового права, юридична фірма року в сфері комплаєнс. Керуючий партнер компанії Ярослав Романчук був названий серед фіналістів в номінації кращий юрист з податкового консультування.

Церемонія нагородження переможці відбулася 16 травня 2018 року в готелі Intercontinenta та була організована виданням «Юридична Практика».

EUCON вже вдруге був визнаний кращою юридичною компанією в сфері трансфертного ціноутворення за версію «Юридичної Премії», першу перемогу в даній номінації компанія здобула в 2016 році.  Також у 2015 році EUCON переміг в номінації Ukraine Transfer Pricing Firm of the Year (Компанія року в трансферному ціноутворенні в Україні) за версією міжнародного рейтингу European Tax Awards.

Партнерство

Нагороди