Ярослав Романчук, керуючий партнер Міжнародного правового центру «EUCON», обраний Віце-президентом Польсько-Української Господарчої Палати

Наприкінці грудня 2014 року на Загальних зборах Польсько-Українська Господарча Палата провела перевибори керівництва Палати.
З польського боку Президентом переобраний Яцек Пєхота, колишній Міністр економіки Польщі, а з українського боку президентом переобраний Олександр Шлапак, колишній Міністр фінансів України. Віце-президентами з польського боку були обрані: Іренеуш Дерек, Анджей Дрозд, Міхал Неведомський. А Віце-президентами з української сторони стали: Олег Дубіш, Ярослав Романчук, Мачей Шишко.

Лариса Врублевська, аудитор, партнер Міжнародного правового центру «EUCON», очолила Комітет з питань податкової та митної політики з українського боку, а з полькою Головою Комітету став Павло Томчіковскі, партнер компанії «Ожог і Партнери».

Польсько-Українська Господарча Палата – це організація економічного самоврядування, яка об’єднує польські та українські суб’єкти господарської діяльності, що зацікавлені в розвитку двостороннього співробітництва, заснована в 1992 році у Варшаві.

Головною метою Польсько-Української Господарчої Палати є сприяння розвитку взаємовигідного економічного співробітництва між Польщею та Україною, зближення інтересів польських і українських підприємців, заохочення відповідної інвестиційної діяльності, формування іміджу Польщі та України, як надійних, перспективних та інвестиційно привабливих економічних партнерів.

Партнерство

Нагороди