Завдання політики дерегуляції – зберегти ресурс для розвитку бізнесу, а отже, для економічного зростання України, - Ксенія Ляпіна - Юридична група Eucon

Ми використовуємо файли cookie для нашого веб-сайту. Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з використанням нами файлів cookie.

Публікації

Завдання політики дерегуляції – зберегти ресурс для розвитку бізнесу, а отже, для економічного зростання України, – Ксенія Ляпіна

«Зменшення тиску на підприємництво, усунення зайвих бар’єрів  – ось питання, які знаходяться у фокусі державної регуляторної політики сьогодні. План по дерегуляції націлений  на те, щоб залишити малому та середньому бізнесу ресурси для розвитку, які раніше підприємці витрачали на виконання непотрібних регуляцій. Оцінювати успіхи дерегуляції потрібно саме по тому, який ресурс в результаті зможе зекономити бізнес. Так, за перший квартал 2015 року, завдяки ухваленим державним рішенням дерегуляторного характеру, ресурс, який залишився бізнесу, оцінюється у суму близько 6 мільярдів гривень. Так держава робить інвестицію у майбутнє», – заявила Голова Державної регуляторної служби України під час другого щорічного Міжнародного форуму «ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО БІЗНЕСУ», який проходить цими днями у Варшаві. Серед учасників форуму – представники державних органів, органів місцевого самоврядування України і Польщі, а також представники ділових кіл обох країн.

Протягом першого дня роботи форуму учасники обговорили широкий спектр актуальних питань економічного співробітництва, зокрема перспективи інвестування польського бізнесу в українську економіку, можливості збільшення товарообігу між країнами в контексті застосування Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Голова Державної регуляторної служби України розповіла про перші результати впровадження процесу дерегуляції, спрощення ведення бізнесу через скасування засобів державного регулювання, гармонізацію законодавства з нормами ЄС, зменшення адміністративного навантаження на підприємства та зниження корупційних ризиків у існуючих процедурах, скорочення термінів надання адміністративних послуг, скасування низки обтяжуючих бюрократичних умов у промисловості.

У другий день форуму 15 травня відбудеться презентація українських інвестиційних проектів, які підлягають реалізації у Польщі. Представляти свої проекти будуть півфіналісти Міжнародного конкурсу інвестиційних проектів, який організований Міжнародним правовим центром EUCON, Польсько-Української господарчої палати та Міжнародним аудиторським союзом.

Нагадаємо, що другий щорічний Міжнародний форум «ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО БІЗНЕСУ» проходить під патронатом Посольства Республіки Польща в Україні та Посольства України в Республіці Польща, за підтримки Міністерства економіки Республіки Польща. Організаторами виступили Польсько-Українська Господарча Палата, Міжнародний правовий центр EUCON, Міжнародний аудиторський союз.

Зв’язатися з нами

Надіслати запит