Ярослав Романчук про переваги реалізації бізнес-ідей в Польщі та про вихід на ринки ЄС

Керуючий партнер EUCON Міжнародний правовий центр, президент Асоціації українського бізнесу в Польщі Ярослав Романчук взяв участь в роботі Міжнародного бізнес-форуму «Агробізнес: стратегія розвитку, нові технології та фінансові рішення», який пройшов 7 вересня 2017 року в місті Києві.

Ярослав виступив із доповіддю  «Власний торговий дім експортера в Польщі як спосіб доступу до європейських фінансових інструментів та міжнародної кооперації».  Під час свого виступу Ярослав розповів, чому варто українському бізнесу розглядати Республіку Польщу, як одну із найбільш привабливих юрисдикцій для виходу на європейські ринки. Він назвав ряд переваг Польщі, серед яких: привабливість ринку праці, сприятливі умови для інвестування, стратегічне та розвинене ділове середовище, помірні ставки оподаткування у порівнянні з тими, що існують в інших країнах ЄС. «Але найголовнішою прерогативою Польщі є Урядова програма фінансової підтримки експорту, яку реалізує  Банк національної економіки (BGK)» -, наголосив Ярослав Романчук.

На завершення свого виступу Ярослав зупинився на шляхах виходу на польський ринок, назвавши ключові з них: торгівельні операції з польськими партнерами, придбання в Польщі існуючого бізнесу, заснування нових бізнесів, перенесення існуючого бізнесу в Україні до Польщі та інші.

Захід був організований компанією BUSINESS-FORMAT, участь в  роботі форуму взяли представники влади, провідні аграрні компанії, виробники сільськогосподарської сировини, трейдери і транспортно-логістичні компанії, експерти і аналітики ринку, а також представники банків і міжнародних фінансових інститутів.

20170907_155227

Партнерство

Нагороди