Український Бізнес-Форум 2017

15 листопада 2017 року в Києві пройшов масштабний бізнес-західУкраїнський Бізнес-Форум 2017, який встиг зарекомендувати себе як одна із провідних бізнес-платформ в СНД для побудови бізнес-зв’язків і професійного досвіду.

Форум зібрав понад 250 учасників з 20 країн світу.

В цьому році ключовими темами заходу стали міжнародне податкове планування, тренди і ризики трансфертного ціноутворення, також учасники обговорили особливості ведення бізнесу та можливості для бізнесу в таких юрисдикціях як Швейцарія, Латвія, Естонія, Угорщина, Болгарія, Кіпр та Мальта.

Серед спікерів заходу були провідні експерти та консультанти, лідери ринку з питань практичних рішень в управлінні бізнесу, міжнародного податкового планування, корпоративного структурування, управління і захисту активів.

Модератором останньої сесії форуму виступив Ярослав Романчуккеруючий партнер EUCON Міжнародний правовий центр. В рамках сесії учасники обговорили процеси бізнес-імміграції та імміграції для бізнесу – транскордонні аспекти та швейцарське законодавство, нові підходи у використанні кіпрських компаній в податковому плануванні для українського бізнесу, перспективи податкової міграції українських бенефіціарів, обмеження на транскордонний рух капіталу з правової точки зору в Україні та ін.

Партнерство

Нагороди