Визнання

Print

Chambers & Partners

Chambers & Partners

У 2015-2017 роках EUCON був відмічений рейтингом Chambers & Partners серед провідних українських фірм в галузі податків  (Band 4), а керуючий партнер Ярослав Романчук – серед кращих юристів.

World Tax and World Transfer Pricing

European Tax Awards

У 2015-2017 роках EUCON увійшов до шорт-лісту кращих українських компаній в сфері податків і трансфертного ціноутворення за версією авторитетного рейтингу European Tax Awards.

У 2015 році EUCON переміг в номінації Ukraine Transfer Pricing Firm of the Year (Компанія року в трансферному ціноутворенні в Україні).

Legal 500 EMEA

Міжнародний рейтинг The Legal 500 EMEA

Авторитетне видання міжнародного юридичного довідника щорічно високо оцінює компанію у номінаціях з оподаткування, вирішення спорів, комерційного, корпоративного право, M&A (Tier 2, Tier 3).

World Tax and World Transfer Pricing

World Tax

У міжнародному рейтингу World Tax 2017 компанія посідає третє місце (Tier 3) серед юридичних компаній, що спеціалізуються на оподаткуванні.

World Tax and World Transfer Pricing

World Transfer Pricing

У міжнародному рейтингу World Transfer Pricing 2017 компанія посідає третє місце (Tier 3) серед юридичних компаній, які спеціалізуються на трансфертному ціноутворенні.

Logo

Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients («Українські юридичні фірми. Посібник для іноземних клієнтів»)

У 2013-2017 роках EUCON включений до списку провідних юридичних фірм в галузі оподаткування, а Ярослав Романчук, керуючий партнер, увійшов до п’ятірки провідних спеціалістів з податкового права в Україні. 

Legal Awards

Юридична премія

Ярослав Романчук став переможцем Юридичної премії 2017 року у номінації «Кращий юрист з податкових спорів» та Юридичної премії 2015 року в номінації «Кращий юрист з оподаткування».

EUCON визнано переможцем в номінації «Юридична фірма року в сфері трансфертного ціноутворення» (2016 рік) і «Юридична фірма року в сфері оподаткування» (2014 рік). Також компанія здобула перемогу в номінації «Юридична фірма – прорив 2013 року».

50 Leading Law Firms in Ukraine

ТОП-50 провідних юридичних фірм України: щотижневик «Юридична практика» і ВД «Комерсант-Україна»

EUCON включено до списку 50 провідних юридичних фірм України 2016 року.

Kyiv Post

Kyiv Post

Міжнародний правовий центр EUCON потрапив до першої категорії (Tier 1) юридичних компаній, які спеціалізуються на податках.

Партнерство

Нагороди