Визнання

50 Leading Law Firms in Ukraine

ТОП-50 провідних юридичних фірм України: щотижневик «Юридична практика» і ВД «Комерсант-Україна»

З 2010 року EUCON включено до списку 50 провідних юридичних фірм в Україні.

World Tax and World Transfer Pricing

European Tax Awards

EUCON став переможцем у номінації Ukraine Transfer Pricing Firm of the Year (Компанія року, що спеціалізується на трансфертному ціноутворенні в Україні) авторитетного рейтингу European Tax Awards 2015.

Chambers & Partners

Chambers & Partners

З 2015 року EUCON щорічно відзначається рейтингом Chambers & Partners серед провідних українських фірм в галузі податків  (Band 4).

Legal 500 EMEA

Міжнародний рейтинг The Legal 500 EMEA

Авторитетне видання міжнародного юридичного довідника щорічно високо оцінює компанію у номінаціях з оподаткування, вирішення спорів, комерційного, корпоративного право, M&A (Tier 2, Tier 3).

World Tax and World Transfer Pricing

World Tax

У міжнародному рейтингу World Tax компанія займає третє місце (Tier 3) серед юридичних компаній, що спеціалізуються на оподаткуванні.

World Tax and World Transfer Pricing

World Transfer Pricing

У міжнародному рейтингу World Transfer Pricing компанія займає третє місце (Tier 3) серед юридичних компаній, які спеціалізуються на трансфертному ціноутворенні.

Logo

Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients («Українські юридичні фірми. Посібник для іноземних клієнтів»)

EUCON включено до списку як одну з провідних юридичних фірм в галузі оподаткування в 2013-2016 роках, а Ярослав Романчук, керуючий партнер, увійшов до п’ятірки провідних спеціалістів з податкового права в Україні. 

Legal Awards

Юридична премія

EUCON визнано переможцем у номінації “Юридична фірма року з трансфертного ціноутворення” (2016 рік) та “Юридична фірма року у сфері оподаткування” (2014 рік).
Компанія отримала перемогу в номінації «Юридична фірма – прорив 2013 року».
Керуючий партнер компанії Ярослав Романчук став переможцем Юридичної премії 2017 року у номінації «Кращий юрист з податкових спорів» і Юридичної премії 2015 року у номінації «Кращий юрист з оподаткування».

Kyiv Post

Kyiv Post

Міжнародний правовий центр EUCON потрапив до першої категорії (Tier 1) юридичних компаній, які спеціалізуються на податках.

Партнерство

Нагороди