Останні тренди по автоматизації та безпеці бізнесу обговорили на конференції «Комплексне рішення для автоматизації підприємств»

Шляхи підвищення ефективності нових можливостей і актуальні тренди в області автоматизації і безпеки бізнесу обговорили на конференції  «Комплексне рішення для автоматизації підприємств», яка відбулась 19 липня 2017 року в Києві.

На одну із сесій, в якості модератора, був запрошений  Євген Петренко, партнер, адвокат,  керівник практики з кримінального права та процесу EUCON Міжнародний правовий центр. Сесія, яку модерував Євген, була присвячена безпеці бізнесу та впровадженню новітніх IT-технологій. Відкриваючи сесію, модератор акцентував увагу на актуальність питання щодо інформаційної безпеки бізнесу в наш час.

В рамках сесії експерти обговорили комплексні кібер-атаки та найбільш дієві способи забезпечення конфіденційності, доступність та цілісність інформації компанії. Також, піднімалось питання щодо політики інформаційної безпеки на ринках небанківських фінансових послуг.

Захід був організований Міжнародним Фінансовим Клубом “Банкір” в партнерстві з SMART-IT.

Партнерство

Нагороди