IІІ Національний форум з підтримки експорту – діалог між представниками влади та експортерами

24-25 травня 2017 року в Києві відбувся IІІ Національний форум з підтримки експорту.

Даний захід став місцем зустрічі провідних експортерів країни та експертів, які обговорили шляхи  реалізації експортної стратегії та пріоритети розвитку експорту України.

Участь в заходів взяв, адвокат, керуючий партнер Міжнародного правового центру EUCON, президент Асоціації українського бізнесу в Польщі Ярослав Романчук . Він презентував доповідь «Власний торговий дім експортера за кордоном  як спосіб доступу до європейських фінансових інструментів».

За приклад він взяв Польщу, оскільки Польща є найбільш успішним бенефіціаром фінансування з фондів Євросоюзу у 2014-2020р.р., лідером зростання в Європі, а також в Польщі є певні програми, які сприяють стимулюванню бізнесу. «Основними умовами отримання інвестиційного кредиту в польському банку є – наявність інвестиційного проекту, власна участь у проекті, діяльність компанії протягом певного терміну», – наголосив Ярослав Романчук.

Захід традиційно відбувся за підтримки Торгово-промислової палати України.  Цього року форум зібрав понад 400 вітчизняних експортерів та 60 гостей з різних країн.

Партнерство

Нагороди