«Фінансування агробізнесу – 2018»

17 жовтня 2017 року Ярослав Романчук – керуючий партнер EUCON МПЦ, президент Асоціації українського бізнесу в Польщі виступив на конференції «Фінансування агробізнесу – 2018», що пройшла в місті Києві.

У своєму виступі Ярослав торкнувся теми: «Власний торговий дім українського експортера в Польщі як спосіб доступу до європейських фінансових інструментів та міжнародної кооперації».  Він навів аргументи на користь Польщі як однієї із  найсприятливіших юрисдикцій для виходу на ринки ЄС.

Також спікер торкнувся питання виходу на польський ринок. Слухачі були проінформовані про  шляхи виходу на європейський ринок, можливості отримання  фінансування для власного бізнесу та про нюанси перенесення існуючого бізнесу в Україні до Польщі та ін.

Конференція «Фінансування агробізнесу – 2018» була організована журналом «Деньги». Проводилась із метою створення робочої платформи для реалізації діалогу бізнесу та держави, а також обговорення найважливіших проблематик в агробізнесі та спільного пошуку їхнього вирішення.

19fdeb8de61787afef2ccde713ca4489

Партнерство

Нагороди