Адвокати EUCON виступили на першому податковому Форумі ААУ Tax&Business Talks

EUCON  Міжнародний правовий центр став партнером першого податкового Форуму ААУ Tax&Business Talks, який був організований Асоціацією Адвокатів України.

Форум відбувся 24 листопада 2017 року в Києві та був присвячений практичним проблемам і найактуальнішим питанням в сфері оподаткування та шляхам їх вирішення.

IMG_3426

В рамках другої панельної дискусії учасники обговорили наболілі питання оподаткування та їх вплив на бізнес. Зокрема, адвокати EUCON Міжнародного правового центру –  керуючий партнер Ярослав Романчук та партнер Євген Петренко, поділилися досвідом щодо захисту інтересів свого клієнта – компанії «Савік Шустер Студія», в податковому спорі з ДФС України, наголосивши, що дана справа відображає всі недоліки законодавства України і можливості зловживання ним.

24139004_1485716391484308_7563836_o

У свою чергу, Яна Бугрімова – Радник Міністра фінансів, менеджер проекту з реформи ДФС, та Тетяна Острікова – народний депутат України, розповіли про зміни, які планують внести до законодавства України, що сприятимуть виправленню подібних недоліків.

Володимир Бевза, адвокат, заступник керівника податкової практики, розповів учасникам заходу про особливості оскарження штрафів, які застосовуються до платників органами ДФС за порушення правил трансфертного ціноутворення, а також про незаконність включення Швейцарії, Австрії та ще ряду країн до Переліку  низькоподаткових юрисдикцій Кабінету Міністрів України (2013-2015рр.), та як скористатися даним фактом платникам податків.

_DSC (219)

Партнерство

Нагороди