Ярослав Романчук виступив на Конгресі Retail Expo 2017

14-15 листопада 2017 року відбувся найбільший конгрес в сфері роздрібної торгівлі – Retail Expo 2017, який зібрав рітейлерів, девелоперів, компанії, що управляють торговими центрами, постачальників послуг і технологій на одному майданчику для обміну передовим досвідом розвитку галузі та з метою створення нових конкурентних переваг.

В рамках Конгресу експерти обговорили загальну динаміку ринку торговельної нерухомості в столиці і регіонах в 2017-2020р.р., маркетинг-концепції для просування компаній в гіперконкурентному середовищі, інструменти побудови ефективних взаємовідносин зі споживачем,  перспективи і стратегії для масштабування бізнесу, озвучили вимоги, яким повинен відповідати сучасний магазин.

До яких викликів слід готуватися рітейлерам, які зважилися на експансію закордонних ринків? Відповісти на це запитання спробували учасники сесії, яка була присвячена тематиці створення успішного рітейл-бізнесу за кордоном. Одним із спікерів даної сесії був Ярослав Романчуккеруючий партнер EUCON Міжнародний правовий центр, президент Асоціації українського бізнесу в Польщі, який виступив із доповіддю «Торговий дім українського рітейлера в Польщі як приклад успішного ведення бізнесу».

В своїй доповіді Ярослав розповів про успішний досвід українських компаній, які вийшли на ринок Європи і Польщі зокрема. Також спікер проінформував про основні шляхи виходу на польський ринок, серед ключових він назвав: торгівельні операції з польськими партнерами, придбання в Польщі існуючого бізнесу, заснування нового бізнесу, перенесення існуючого бізнесу в Україні до Польщі та інші.

23319195_497151130665951_620045216808999093_n

Партнерство

Нагороди