V Міжнародний Податковий Форум традиційно пройшов за підтримки EUCON

13 квітня 2018 року в готелі «Прем’єр Палас» на V Міжнародному Податковому Форумі обговорили останні новели податкового законодавства України та вплив на нього світових податкових тенденцій. Організатором Форуму виступила газета Юридична Практика.

Першу сесію заходу модерував Ярослав Романчук – керуючий партнер, керівник практики податкового права EUCON Міжнародний правовий Центр, який зазначив про значимість даної події:  «Традиційно, раз на рік, на цьому майданчику, представники юридичного бізнесу, громадських організацій, юрисконсульти, судді та народні депутати збираються для того, щоб підвести підсумки року і спрогнозувати перспективи розвитку сфери в майбутньому».

В секції «Податкове структурування, BEPS та ТЦУ» із темою «Трансфертне ціноутворення 2018. Практичні аспекти застосування законодавства» виступила керівник практики трансфертного ціноутворення EUCON МПЦ Лариса Врублевська. Зокрема, Лариса зазначила про останні зміни в законодавстві та особливості їхнього застосування на практиці.  Вона розповіла про «новачків» у переліку контрольованих операцій та про вартісний критерій, який діятиме у 2018 році. Також виступ не оминув і перелік держав, які відповідають критеріям ПКУ та перелік організаційно-правових форм нерезидентів, які зазначаються у відповідних Постановах КМУ.

Продовжуючи обговорення змін в законодавстві по ТЦУ, пані Лариса зазначила про розширення критерію визнання осіб пов’язаними, в контексті пп. 14. 1. 159 ПКУ (Юридичні особи пов’язані, якщо кінцевим бенефіціарним власником (контролером) таких юридичних осіб є одна і та сама фізична особа). «Якщо фізична особа визнається пов’язаною з іншими особами відповідно до цього підпункту, такі особи визнаються пов’язаними між собою», – повідомила Лариса Врублевська.

Участь у Форумі також взяли перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Андрій Журжій, бізнес-омбудсмен в Україні Альгірдас Шемета, президент Асоціації платників податків України Григол Катамадзе, а також радник міністра фінансів України, представник Офісу підтримки реформ Євген Козлов.

EUCON МПЦ вже не перший рік виступає партнером заходу та завжди активно долучається до законотворчої діяльності в податковій сфері.

Партнерство

Нагороди