Центральноукраїнський інвестиційний день – 2017 пройшов в Кропивницькому

21 вересня 2017 року у місті Кропивницькому відбувся Міжнародний інвестиційний форум “Центральноукраїнський інвестиційний день – 2017”. Захід пройшов у рамках Міжнародної агропромислової виставки AGROEXPO-2017 – наразі найбільшої в Україні.

Головна мета заходу – презентувати досвід іноземних регіонів, інвесторів та компаній, а також презентувати інвестиційний потенціалу Кіровоградщини та визначити  пріоритети співпраці в реальному секторі економіки, розвитку ІТ-технологій, розбудови інфраструктури в регіоні тощо.

Одним із спікерів заходу був керуючий партнер EUCON Міжнародний правовий центр, президент Асоціації українського бізнесу в Польщі Ярослав Романчук.  В своїй доповіді Ярослав розповів про експорт українських товарів на ринки Польщі на прикладі практичних кейсів. Він привів декілька аргументів на користь Польщі, як однієї із найбільш привабливих юрисдикцій для виходу на європейські ринки, у тому числі сприятливі умови для інвестування,  порівняно помірні ставки оподаткування та особливо акцентував увагу на Урядову програму фінансової підтримки експорту, яку реалізує Банк національної економіки (BGK).

Участь в заході взяли  представники іноземного та вітчизняного бізнесу, делегації із іноземних регіонів-партнерів Кіровоградщини, Торгово-промислової палати України, а також представники іноземних дипломатичних установ в Україні, проектів міжнародної технічної допомоги, міжнародних фінансових організацій та представники державної влади України.

Партнерство

Нагороди