EUCON виступив партнером Leadership in Law

7, 8 та 9 вересня 2017 року Школа практичної юриспруденції Leadership in Law провела в Києві другий етап навчань програми «Управління конкурентним юридичним бізнесом», партнером якої виступив EUCON Міжнародний правовий центр. Учасниками програми є керуючі партнери та старші юристи – представники малого та середнього юридичного бізнесу України. Ярослав Романчук  – керуючий партнер EUCON Міжнародний правовий центр, виступив одним із викладачів першого етапу програми, який відбувся в Києві з 18 по 21 травня 2017 року. Попереду на учасників чекає захист дипломних робіт (22 вересня 2017 року).

Програма «Управління конкурентним юридичним бізнесом» базується на вирішенні практичних кейсів по кожній складові програми. Програма поділена на два етапи: фундаментальний (стратегічний менеджмент, управління партнерством, побудова ефективних юридичних практик, фінанси юридичної фірми, розвиток бізнесу) та технологічний (управління юридичними та адміністративними проектами, психологія, маркетинг та PR, розвиток та ефективність персоналу, технології та ІТ-інфраструктура юридичних фірм, SMM, digital-маркетинг і графіка). Такий поділ дозволяє учаснику програми розібрати всю «генетику» внутрішньо-організаційних процесів компанії та вибудувати власну модель управління. А тривалий часовий проміжок між навчальними етапами дозволить учасникові застосувати в житті отримані в процесі навчання інструменти.

На навчання у обидвох етапах програми сформована одна група слухачів. Щоб отримати диплом про закінчення навчання – слухачі готуватимуть дипломні роботи. Така робота дозволить підготувати план змін для власної юридичної фірми та імплементувати отримані знання на практиці. Крім того, слухачі отримують рекомендації до свого плану від лідерів-практиків. Все це збільшує практичність отриманих знань, що і є найважливішим.

Leadership in Law – це освітня платформа, орієнтована на обмін досвідом з побудови системного юридичного бізнесу між лідерами й тими, хто рухається до лідерських позицій.

Партнерство

Нагороди